Obrazac

Online prijava Siget

7 + 8 =

Ispunjavanjem ovog formulara prijaviti ćete se u Autoškolu Rotor. U sljedeća 24 sata obraditi ćemo Vaše podatke, telefonski Vas kontaktirati radi potvrde prijave, te ugovoriti vrijeme početka predavanja. 

Online prijava Trešnjevka

5 + 12 =

Ispunjavanjem ovog formulara prijaviti ćete se u Autoškolu Rotor. U sljedeća 24 sata obraditi ćemo Vaše podatke, telefonski Vas kontaktirati radi potvrde prijave, te ugovoriti vrijeme početka predavanja.

Online prijava Dubrava

5 + 7 =

Ispunjavanjem ovog formulara prijaviti ćete se u Autoškolu Rotor. U sljedeća 24 sata obraditi ćemo Vaše podatke, telefonski Vas kontaktirati radi potvrde prijave, te ugovoriti vrijeme početka predavanja. 

lOKACIJA

Autoškola Rotor nalazi se u Sigetu, Dubravi i Trešnjevci

siget

Autoškola se nalazi u Froudeovoj ulici 7 (plava Zgrada preko puta Velesajma) , na samom raskrižju AV. Dubrovnik i Froudeove ulice. Avenijom Dubrovnik vozi tramvaj 7 i 14 te je stanica nepostredno pored autoškole Rotor. Po Aveniji Dubrovnik vozi i autobusna linija 109 te je stajalište također u sigetu cca 100 metara od autoškole Rotor.

Telefon: 01/655 6418
Radno vrijeme: ponedjeljak-petak
10-18 h.

dubrava

Autoškola Rotor nalazi se novoj adresi   Dubrava 108.

Telefon : 01/298 90 81
Radno vrijeme: pon-pet 10-18 h.

trešnjevka

Autoškola se nalazi na samom raskrižju Ozaljske i Selske. Na raskrižju je tramvajska stanica (prva tram. stanica od Remize) i to za sve tramvaje koji voze na Remizu. Po Selskoj vozi autobusna linija 109 koja povezuje Črnomerec i Dugave, a stanica autobusa također je na samom raskrižju.

Telefon: 01/368 05 85
Radno vrijeme: pon-pet 10-18 h.

 

 

Saznaj više